SP20RS15B
REMINGTON SLUGGERS 20G 2.75" RIFLED SLUG HP 15RND
add
remove
Description
Key Features
Available in:
PACK , CASE
Brand:
Remington Shotshell
Recently viewed
clear
JSB GREEN MATCH LIGHT WEIGHT .177 / 4.51MM - 7.33GR / 0.500 GRM - 500PC XXXX
visibility
JSB YELLOW MATCH MIDDLE WEIGHT .177 / 4.51MM - 8.02GR / 0.520GRMS - 500PC XXXX
visibility
ANSCHUTZ TRIGGER SPRING 5098
ANSCHUTZ BARREL ONLY 1761 17HMR 20"
ANSCHUTZ BARREL ONLY 1761 22LR 18"
ANSCHUTZ BARREL ONLY 1761 17HMR 18"
ANSCHUTZ BARREL ONLY 1761 22WMR 20"
ANSCHUTZ BARREL ONLY 1761 22WMR 18"
ANSCHUTZ BARREL ONLY 1761 22LR 20"
ANSCHUTZ 1710 TWO STAGE TUNING TRIGGER ASSEMBLY 180G
ANSCHUTZ 1761 SINGLE STAGE TRIGGER ASSEMBLY LIGHT 300G
ANSCHUTZ 1761 TWO STAGE TRIGGER ASSEMBLY LIGHT 300G
mail_outline
Sign up. You’ll love hearing
from us, we promise!
Click & Collect Availability
15 km
25 km
100 km
150 km
200 km
500 km
1000 km
8000 km
Search
SP20RS15B